Telefonas: +37069978978El. paštas: mpaslaugele@gmail.com

 

Prekių krepšelis: Prekių krepšelis tuščias.
Privatumo politika

Šios privatumo sąlygos  nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remdamiesi tvarkome interneto svetainėje pateiktus pirkėjų asmens duomenis.

Į interneto svetainę pateiktus pirkėjų asmens duomenis mes tvarkome laikydamiesi šių sąlygų, "Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo" nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Privačia informacija mes laikome bet kokią informaciją, kurią klientai pateikia registracijos formoje, elektroninių laišų turinį su užklausomis ir kt. Privati informacija gali būti atskleista tik tais atvejais, kai to reikalaus LR teisės aktai.

Tam, kad galėtume efektyviai ir tiksliai vykdyti Jūsų užsakymus, mes turime iš Jūsų gauti kuo tikslesnius duomenis. Todėl el. parduotuvėje pateiktose registracijos formose Jūs turite nurodyti tikslius duomenis apie save (vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) ir jiems pasikeitus juos atnaujinti patys. Šie duomenys reikalingi tam, kad turėti galimybę apdoroti Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus bei išspęsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu.

Pateikdami savo duomenis  į www.mazapaslaugele.lt  el. parduotuvę, Jūs sutinkate, kad jie būtų tvarkomi taip kaip nurodyta šiose sąlygose.

Šioms Privatumo sąlygoms yra taikomi LR teisės aktai.
Visi nesutarimai, dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.