Telefonas: +37069978978El. paštas: mpaslaugele@gmail.com

 

Prekių krepšelis: Prekių krepšelis tuščias.
Pristatymas

Prekes mūsų el.parduotuvėje galite gauti:

  • užsakius internetu - per AB "Lietuvos paštą" (1,80 €) ar AB "Lietuvos pašto" kurjerį (4,50 €).

 

 

Jūsų prekių pristatymui užsakius internetu naudojamės AB "Lietuvos paštas" ir AB "Lietuvos paštas" kurjerio paslaugomis. Siūlome optimalų kainos bei pristatymo laiko santykį:

 

AB "Lietuvos paštas"

Pristatymas pradedamas vykdyti po apmokėjimo. Pristatymas pirmenybiniu paštu 1-5 darbo dienos bet kuriame Lietuvos mieste. Pašto darbuotojas atneš siuntinį (jeigu jis nedidelis) arba pranešimą, kad siuntinys yra Jūsų pašto skyriuje.

Kaina - 1,80 €

Perkant už 44 € ir daugiau, pristatymas nemokamas.

 

AB "Lietuvos paštas" pasiuntinių paštas (kurjeris)

Pristatymas pradedamas vykdyti po apmokėjimo. Pristatymas per pasiuntinių paštą trunka 1-2 darbo dienas. Kurjeris susisieks su Jumis telefonu ir suderins pristatymo laiką. Jei kurjeris Jūsų neras namie, paliks pranešimą, kur galėsite atsiimti siuntinį.

Kaina - 4,50 €

Perkant už 58 € ir daugiau, pristatymas nemokamas.

 

Omniva paštomatai

Taip pat yra galimybė prekes pristatyti per Omnivą paštomatus.

Kaina - 3,50 €


Svarbu, kad Jūsų duomenys būtų tikslūs (vardas, pavardė, adresas). Viską rašykte lietuviškomis raidėmis. Pagal suvestus duomenis ir bus pristatomos prekės. Įvestus duomenis būtina patvirtinti paspaudus mygtuką "Patvirtinti".

 

Norėdami prekes gauti už Lietuvos ribų - susisiekite su mumis. Prekių pristatymas į užsienį per AB "Lietuvos paštas" oro paštu kainuoja nuo 8,40 €.